Home Aktuell Kontakt Englisch Franz˘sisch S&W Kurzprofil S&W Impressum S&W Galerie
   
 

Płotr Platek
IT Project Manager
Lafarge Roofing
"Szukasz szkoły językowej, gdzie mógłbyś poznać lub poszerzyć znajomość języka niemieckiego – właśnie ją znalazłeś. S&W Training to szkoła, w której rozpocząłem przygodę nie tylko z językiem niemieckim ale także odkryłem i zrozumiałem co ważniejsze, różnice kulturowe między naszymi narodami, a takz˙e to co nas łączy. Dla mnie były to bardzo interesujące odkrycia i niezbędna wiedza w zarządzania międzynarodowymi projektami. Szkoła ta zaoferowala mi program nauczania ściśle dopasowany do moich potrzeb. Wyniki nauczania przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Po dwutygodniowym kursie zaczynając od zera byłem w stanie samodzielnie porozumiewać się w języku niemieckim, a uzyskane gruntowne podstawy, stały się solidną bazą dla dalszej nauki. Materiały szkoleniowe przygotowane przez profesjonalistów z S&W Training przechowuję do dziś jako niezawodne źródło doskonałej wiedzy językowej.
A to wszystko w fantastyczmym miejscu nad jeziorem Boden´skim, które oferuje doskonałe walory turystyczne, niezapomniane widoki, dobrą kuchnie i relaks. Ze szczerym sercem polecam wam ofertę S&W Training, naprawdę warto!"

 
     
 

Pawel Dominik
Area Sales Manager
Tetra GmbH
„Kurs językowy prowadzony przez S&W łączy w sobie wiele elementów, które sprawiają, że spędzony czas daje zarówno efekty jak i sprawia przyjemność. Kursy są dostosowane do indywidualnych potrzeb gości oraz ich poziomu znajomości języka, są prowadzone w profesjonalny i przyjazny sposób, odbywają się w pięknej i malowniczej okolicy, która pozwala na odpowiednie wyciszenie i skoncentrowanie się na nauce języka. Polecam każdemu, kto chce w szybkim czasie podnieść znajomość języka niemieckiego, a jednocześnie pogłębić wiedzę na temat samych Niemiec.”

 
     
 

Radosław Urbaniak
Kierownik/Leiter Industrial Engineering
Volkswagen Poznań
„Korzystając z możliwości zamieszczenia mojego komentarza, chciałbym Państwa gorąco zachęcić do zapisania się na kurs j. niemieckiego właśnie w S&WTraining. Wcześniej uczestniczyłem w wielu szkoleniach językowych jednak żadne z nich nie było prowadzone w tak ciekawy, interesujący sposób i w tak malowniczej okolicy. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie nowe, nie spotykane do tej pory metody nauczania, dzięki którym wreszcie poznałem zasady gramatyki niemieckiej. Wartością nieocenioną było fachowe, miłe oraz wyrozumiałe podejście trenerów do mojej osoby, za co im bardzo dziękuje. Szczerze polecam!“

 
     
  Alicja Grzelaczyk
- Indywidualne i profesjonalne podejście
- Skupienie się na celach kursanta
- Bardzo dobre przygotawanie merytoryczne
- Wspaniali ludzie, przyjazna atmosfera
- Tutaj nauka języka jest przyjemnościg